61. aukció
Korniss Dezső (1908-1984) Álom (Lovacska), 1954
17

Korniss Dezső (1908-1984)

Álom (Lovacska), 1954

Olaj, karton papírlemezen, 33,5x23,5 cm
Jelezve jobbra lent: Korniss
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva :

¦ Korniss Dezső-kiállítás. Barcsay Iskola Galéria, Szentendre, 1994. október, oldalszám nélkül