12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Máriási Masznyik Iván kortárs
73

Máriási Masznyik Iván (1928 - 1997)

Álomvilág

Olaj, farost, 60 x 80 cm
Jelezve jobbra lent: Máriási
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft