26. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Alpesi hegyek
54

Telepy Károly (1828-1906)

Alpesi hegyek

Olaj, vászon, 40x69 cm
Jelezve balra lent: Telepy K.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft