30. aukció
Molnár József (1821-1899) Alpesi táj
164

Molnár József (1821-1899)

Alpesi táj

Olaj, vászon, 64,5x96 cm
Jelezve balra lent:Molnár J
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft