36. aukció
Ligeti Antal (1823-1890) Alpesi táj
29

Ligeti Antal (1823-1890)

Alpesi táj

Olaj, fa, 24,5x30 cm
Jelezve jobbra lent: Ligeti A.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft