46. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Alpesi táj
56

Telepy Károly (1828-1906)

Alpesi táj

Olaj, vászon, papírlemezen, 71x51 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K.
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft