1. aukció
Voigt jelzéssel (19. század) Alpesi táj vitorlással
142

Voigt jelzéssel (19. század)

Alpesi táj vitorlással

Olaj, fa, 16x32 cm
Jelezve jobbra lent: Voigt
Kikiáltási ár: 30 000 Ft