23. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Alsógödi kert
68

Bernáth Aurél (1895-1982)

Alsógödi kert

Akvarell, papír, 49x35 cm
Jelezve jobbra lent: BA
Kikiáltási ár: 150 000 Ft