1. Grafikai aukció (2021. április)
Márffy Ödön (1878-1959) Alvó kisgyermek
8

Márffy Ödön (1878-1959)

Alvó kisgyermek

Akvarell, papír, 24,5 x 21,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

Rockenbauer Zoltán – Oevure-jegyzék szám: G 2.8.3.2