A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Munkácsy Mihály (1844-1900) Alvó nagyapó, 1887
14

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Alvó nagyapó, 1887

Olaj, fa, 93x142 cm
Jelezve jobbra lent: M de Munkácsy Colpach