28. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Alvó nimfa
69

Lotz Károly (1833-1904)

Alvó nimfa

Akvarell, fedőfehér, papír kartonon, 12x16 cm
Jelezve jobbra lent: Lotz K.
Kikiáltási ár: 200 000 Ft