32. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Alvó nő
56

Boldizsár István (1897-1984)

Alvó nő

Olaj, vászon, 80x100 cm
Jelezve balra lent: Boldizsár
Kikiáltási ár: 600 000 Ft