39. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Alvó nő
65

Boldizsár István (1897-1984)

Alvó nő

Olaj, vászon, 80x100 cm
Jelezve balra lent: Boldizsár
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Aukcionálva:
•Virág Judit Galéria 32. árverés, 56. tétel