48. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Alvó nő fekete vázával (Alvó nő), 1927-1928
43

Berény Róbert (1887-1953)

Alvó nő fekete vázával (Alvó nő), 1927-1928

Olaj, vászon, 64x87 cm
Jelezve balra lent: Berény
Kikiáltási ár: 34 000 000 Ft
Becsérték: 60 000 000 - 80 000 000 Ft

PROVENIENCIA: •SONY Pictures / Columbia Pictures •Lisa S. M.(USA) •Amerikai magántulajdon KIÁLLÍTVA: •Az Ernst Múzeum XCVII. Csoportkiállítása, Budapest, 1928. március, 61. tétel [Alvó nő fekete vázával címen]. &b