A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Berény Róbert (1887-1953) Alvó nő rókával, 1920-as évek második fele
42

Berény Róbert (1887-1953)

Alvó nő rókával, 1920-as évek második fele

Olaj, vászon, 75x95 cm
Jelezve balra lent: Berény