20. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Alvó nő
7

Biai Föglein István (1905-1974)

Alvó nő

Akvarell, papír, 30x31 cm
Jelezve jobbra lent: Biai Alvó nő F.I.J.
Kikiáltási ár: 55 000 Ft