54. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Amalfi látképe, 1861
84

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Amalfi látképe, 1861

Olaj, vászon, 66x53 cm
Jelezve jobbra lent: C. Markó 1861 Hátoldalon felirat: Nostri dies quasi umbra super terrans et non est mora ….Capuziner … Amalfi
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 500 000 - 7 000 000 Ft