74. Téli aukció
Bernáth Aurél Amarillis
114

Bernáth Aurél (1895-1982)

Amarillis

Akvarell, papír, 31 x 22 cm
Jelezve balra lent: BA
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft