Sas Miklós: Tér-szerkezet viszonylatok
Sas Miklós kortárs kiállítás
13

Sas Miklós (1976)

Ami fent, az van lent, 2017

Olaj, farost, 142,5 x 91,5 cm
Jelezve balra lent: Sas Miklós
Jelezve fent: Ami fent...
Jelezve hátoldalon: Sas Miklós 2017 Ami fent, az van lent Sas Miklós 2017

Eladási ár: 650 000 Ft