8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Magyar Gábor (1953) Ami volt, vagy ami lesz..., 1983
83

Magyar Gábor (1953)

Ami volt, vagy ami lesz..., 1983

Vegyestechnika, papír, 70 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: utólag MG
Jelezve hátoldalon: Magyar Gábor ”Ami volt, vagy ami lesz...” 1983 karton-vegyes technika 70 x 100 cm
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

– A Szölke-Gyűjtemény, MANK Galéria, Szentendre, 2020

– Wehner Tibor: A Szölke-Gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 269. oldal

Kiállítva és reprodukálva:
– Szentendrei Tárlat ’83. Szentendrei Képtár, Szentendre, 1983. október (o.n. Márcsak volt?… címmel)