19. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Ámor és Psyche, 1890
201

Lotz Károly (1833-1904)

Ámor és Psyche, 1890

Olaj, vászon, 81x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Lotz Károly 1890
Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft

Aukcionálva: BÁV 31. aukció, 108. tétel