19. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Amorf figura, 1958
105

Bálint Endre (1914-1986)

Amorf figura, 1958

Olaj, vászon fán, 32,5x23,2 cm
Jelezve balra lent: A Bálint 58
Kikiáltási ár: 380 000 Ft

Kiállítva: Vajda Lajos és Bálint Endre művei Axel Rohlfs gyűjteményéből. Mű-terem Galéria, Budapest, 2002. október 11 – november 8., katalógus: B. 29.