68. Aukció
Bálint Endre (1914-1986) Amorf figura
180

Bálint Endre (1914-1986)

Amorf figura

Olaj, vászon fán, 32 x 21 cm
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 400 000 Ft

– Vajda Lajos és Bálint Endre művei Axel Rohlfs gyűjteményéből. Mű-Terem Galéria, Budapest, 2002. október 11. – november 8., katalógus: B. 29.