22. aukció
Tornai Gyula (1851-1928) Amricsári kapu
187

Tornai Gyula (1851-1928)

Amricsári kapu

Olaj, fa, 26x14,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tornai Gy
Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Kiállítva: Japán és India, Tornai Gyula külön kiállítása, Műcsarnok, Budapest, 1909. október, katalógus: 32.