59. aukció
Tornai Gyula (1851-1928) Amricsári templom udvara, 1908
141

Tornai Gyula (1851-1928)

Amricsári templom udvara, 1908

Olaj, vászon, 71,5x103,5 cm
Jelezve balra lent: Tornai Gy
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

Kiállítva :

¦ Japán és India. Tornai Gyula külön kiállítása. Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Műcsarnok, Budapest, 1909. október, katalógus: 120. (Amricsári templom udvara címen