70. Őszi Aukció
Tornai Gyula (1851-1928) Amritszár
33

Tornai Gyula (1851-1928)

Amritszár

Olaj, vászon, 63 x 52 cm
Jelezve jobbra lent: Tornai. Gy.
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft