Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Galimberti Sándor (1883-1915) Amszterdam, 1914-1915
34

Galimberti Sándor (1883-1915)

Amszterdam, 1914-1915

Olaj, vászon, 92x92,5 cm