52. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Ananász (Ananász tálon), 1911
139

Ferenczy Károly (1862-1917)

Ananász (Ananász tálon), 1911

Olaj, vászon, 45x63,5 cm
Jelezve balra fent: Ferenczy K. 1911.
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 22 000 000 Ft

Oeuvre-katalógus szám: F 331.1 Proveniencia:‣ Bäcker Béla tulajdonában, 1922‣ Lappang, 1934‣ Selinkó Géza tulajdonában, 1963-1979 Kiállítva:‣ Ferenczy Károly újabb festményeinek és rajzainak gyűjteményes kiállítása.(Az Ern