Kortárs aukció 2019
El Kazovszkij (1950-2008) Andersen táncosnője
84

El Kazovszkij (1950-2008)

Andersen táncosnője

Olaj, farost, 85,5x62 cm
Jelezve hátoldalon: El Kazovszkij Andersen táncosnője; Jelezve a kereten: El Kazovszkij
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 4 000 000 Ft

El Kazovszkij.  Várfok Galéria, Budapest,  2005. január 13. – február 5.

22

El Kazovszkij (1950-2008)

Színházi díszlet

Kikiáltási ár: 500 000 Ft