61. aukció
Karlovszky Bertalan (1858-1938) Andrássy Katinka portréja, 1914
151

Karlovszky Bertalan (1858-1938)

Andrássy Katinka portréja, 1914

Olaj, fa, 73x56,5 cm
Jelezve jobbra lent: Karlovszky Bertalan 1914
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft