Best of Mű-Terem
Rippl-Rónai József (1861-1927) Anella és Lazarine a virágok közt, 1912
61

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Anella és Lazarine a virágok közt, 1912

Olaj, karton, 69,5x99 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai