12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Sándorfi István kortárs
70

Sándorfi István (1948-2007)

Ange

Litográfia, papír, 97,7 x 67,7 cm
Jelezve jobbra lent: Sándorfi
Jelezve középen lent: Ange
Jelezve balra lent: 11/99
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft

72

Sándorfi István (1948-2007)

Őrangyal

Kikiáltási ár: 80 000 Ft