64. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Anglia partja, 1962
120

Bernáth Aurél (1895-1982)

Anglia partja, 1962

Akvarell, papír, 36x51 cm
Jelezve balra lent: BA.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

Oeuvre-jegyzék szám ¦ Oeuvre-catalogue nr.: 1962/19.

Proveniencia ¦ Provenance: ¦

dr. Demény Sándor (Hajdúszoboszló) gyűjteményéből

Kiállítva ¦

Bernáth Aurél kiállítása, Medgyessy-Terem, Debrecen, 1962. november 30. (kat. n.)