8. aukció
Váli Dezső (1942-) Angyal a város fölött, 1991
88

Váli Dezső (1942-)

Angyal a város fölött, 1991

Olaj, farost, 100x70 cm
Jelezve jobbra lent: Váli 70-76 1991, jelezve hátoldalán: A/70/4
Kikiáltási ár: 420 000 Ft