47. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Angyal és ördög, 1957
30

Bálint Endre (1914-1986)

Angyal és ördög, 1957

Akvarell, ceruza, papír, 29x20 cm
Jelezve balra fent: Bálint 57; Jelezve hátoldalon: Bálint 1957 \\
Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
•Vajda Lajos és Bálint Endre művei. Mű-Terem Galéria, Budapest, 2002. október 11. – november 8. katalógus: B.27