26. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Angyal és ördög, 1957
146

Bálint Endre (1914-1986)

Angyal és ördög, 1957

Akvarell, ceruza, papír, 29x20 cm
"Jelezve balra fent: Bálint 57, Hátoldalon autográf felirat: Bálint 1957 ""Angyal és ördög"" Zsennye "
Kikiáltási ár: 300 000 Ft