12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Bálint Endre kollázs kortárs aukció
113

Bálint Endre (1914-1986)

Angyal és Patkó, 1970

Olaj, kollázs, fém applikáció, fa, 23 x 54,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bálint
Jelezve hátoldalon: 1970
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 600 000 Ft