66. aukció (2021. június)
Bartoniek Anna (1896-1978) Angyali segítség
45

Bartoniek Anna (1896-1978)

Angyali segítség

Olaj, vászon, 69,5 x 99 cm
Jelzés nélküli
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft