57. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Angyali üdvözlet III., 1930
52

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Angyali üdvözlet III., 1930

Olaj, vászon, 101x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: MCP 1930
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft