11. aukció
Vajda Júlia (1913-1982) Angyalok és ördögök, 1948
196

Vajda Júlia (1913-1982)

Angyalok és ördögök, 1948

Olaj, papír, 12,5x13,5 cm
Jelezve a paszpartun: Vajda Júlia 948
Kikiáltási ár: 300 000 Ft