69. Tavaszi Aukció
Berény Róbert (1887-1953) Anna játszik, 1937
137

Berény Róbert (1887-1953)

Anna játszik, 1937

Olaj, vászon, 55 x 70 cm
Jelezve balra lent: Berény
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

  • egykor a Dévényi-gyűjteményben

  • KUT Képzőművészek Új Társasága kiállításának katalógusa. Budapest, Nemzeti Szalon, 1941. november-december, kat. 23. (Anna címen)
  • Dévényi Iván Gyűjtemény. Győr, Múzeumi Képtár, 1977, kat. szám nélkül
  • Az esztergomi Dévényi-gyűjtemény kiállítása. Esztergom, Balassa Bálint Múzeum, 1983, kat. 41.
  • A Dévényi gyűjtemény. Szerk.: Virág Judit-Törő István. Mű-Terem Galéria, Budapest, 2006, kat. 35.

  • A Dévényi gyűjtemény. Szerk.: Virág Judit-Törő István. Mű-Terem Galéria, Budapest, 2006, 30. olda