55. aukció
Koszta József (1861-1949) Annuska
141

Koszta József (1861-1949)

Annuska

Olaj, vászon, 62,5x44,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta J.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 000 000 Ft

Aukcionálva:‣ BÁV 41. árverés, 157. tétel‣ BÁV 72. árverés, 125. tétel