71. Aukció
Koszta József (1861-1949) Annuska kalapban, 1920 körül
120

Koszta József (1861-1949)

Annuska kalapban, 1920 körül

Olaj, vászon, 75 x 55 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta J.
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 20 000 000 Ft

31

Koszta József (1861-1949)

Párizsi kirakat, 1911

Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft