5. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Antik figurák
136

Kádár Béla (1877-1956)

Antik figurák

Monotípia, olaj, papír, 29x19,5 cm, 29x17,5 cm
Jelezve középen lent: Kádár Béla, jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 360 000 Ft