16. aukció
Ország Lili (1926-1978) Antik jelenet
75

Ország Lili (1926-1978)

Antik jelenet

Olaj, papír, 20,5x36 cm
Jelezve balra lent: O.L.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft