75. tavaszi aukció
Vaszary János, antik romok
160

Antik romok, 1895, Hátoldalon: Akttanulmány

Akvarell, papír, 33 x 25 cm
Jelezve hátoldalon: Vaszary János 95/júl.
Jobbra lent: Vaszary János hagyatéki pecsét
Jobbra fent: A Peristilen semmi alak és semmi lovas szobor.
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
– korábban Semiha Huber Galerie gyűjteményében, majd
– egy másik svájci magángyűjteményben