26. aukció
Rátz Péter (1879-1945) Antik romok a Tirrén tenger partján, Hátoldalon: Nagybányai táj
84

Rátz Péter (1879-1945)

Antik romok a Tirrén tenger partján, Hátoldalon: Nagybányai táj

Olaj, vászon, 80x100 cm
Jelezve jobbra lent: Tagyosi R.P., Jelezve balra lent: T. Rátz P.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft