28. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Anya gyerekével, 1936
134

Glatz Oszkár (1872-1958)

Anya gyerekével, 1936

Olaj, vászon, 71x55,5 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 1936
Kikiáltási ár: 480 000 Ft

79

Glatz Oszkár (1872-1958)

Virágot szedő lány

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft