60. aukció
Réti István (1872-1945) Anya gyermekekkel, 1907; Hátoldalon: Csikós Antónia festőművész és testvére portréjával, 1909 után
212

Réti István (1872-1945)

Anya gyermekekkel, 1907; Hátoldalon: Csikós Antónia festőművész és testvére portréjával, 1909 után

Olaj, vászon, 85,5x101 cm
Hátoldalon: 101x85,5 cm Jelezve jobbra lent: Réti Jelezve hátoldalon jobbra lent: Réti
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft

¦ A MissionArt Galéria 2005-ös igazolása szerint a mű egy erdélyi privát gyűjteményből származik. A galéria a képet 1995 körül vásárolta meg.