40. aukció
Kernstok Károly (1873-1940) Anya gyermekével
100

Kernstok Károly (1873-1940)

Anya gyermekével

Olaj, fa, 29,5x20 cm
Jelezve jobbra lent: Kernstok K.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 350 000 - 500 000 Ft

151

Kernstok Károly (1873-1940)

Tavasz (Női arckép)

Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft